KONST / Litografier / Färglitografi 9122007
nr 912 2007
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografi, Bengt Böckman (1926-2014), signerad, 18/199, bm 52x80, oramad
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:37:10
15/9 19:25:34
15/9 19:35:04
15 sep
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman